Separator

BIERZEMY MASZYNY W ROZLICZENIU!Sala Bankietowa
ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ I ZAPYTAJ O SPECJALNIE
PRZYGOTOWANĄ DLA CIEBIE OFERTĘ!

Maszyny Nowe AMAZONE Uprawa gleby Kultywator wirnikowy

Kultywator wirnikowy

Kultywator wirnikowy KG posiada zalety brony wirnikowej ale oprócz tego, posiada również mocny profil wannowy, większą średnicę wałków i mocniejsze zęby. Jedynie kultywator wirnikowy AMAZONE, ze sprawdzonymi "zębami ciągnącymi" wsuwa się w glebę i zachowuje żądaną głębokość roboczą. Także zbite, ciężkie gleby są bezproblemowo rozluźniane kultywatorem wirnikowym, który jednocześnie intensywnie miesza glebę ze słomą. Luźna mieszanina słomy z glebą, może swobodnie przemieszczać się przed duże, wolne przestrzenie maszyny powyżej nośnika narzędzi. W połączeniu z siewnikami AMAZONE i redlicami RoTeC-(rolkowymi), "zęby ciągnące" umożliwiają oszczędny i chroniący środowisko, siew w mulcz. Kultywator wirnikowy KG, dostępny jest w trzech różnych wersjach:

1. Wydajny KG Special o 3 lub 4 m szerokości roboczej przeznaczony jest do współpracy z ciągnikami o mocy do 220 KM.

2. KG Super o szerokości roboczej 3, 4 lub 4,5 metra z nową, wydajną przekładnią i seryjnie wzmocnionymi zębami współpracuje z ciągnikami o mocy do 300 KM. KG Super można opcjonalnie zamówić z układem hydraulicznej zmiany głębokości oraz z chłodnicą oleju.

3. Dwuczęściowy kultywator wirnikowy o 4,0 m, 5,0 m lub 6,0 m szerokości roboczej, który można hydraulicznie złoży do 3,0 m szerokości transportowej (do współpracy z ciągnikami do 220 kW/300 KM).

Wirnik - opis

Zobacz dane techniczne